Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

054-8124442

עורך דין צבאי מומלץ

מי שנמצא במהלך השירות הצבאי שלו יודע שהוא לא חף מעבירות שהוא עלול לבצע, בין אם ביודעין ובין אם לא. מי שעומד בפני הליך משפטי צבאי חייב שיהיה לצדו עורך דין צבאי מומלץ שילווה אותו, יסביר ויבהיר לו את המשמעויות של מה שקורה וימצא עבורו את אסטרטגיית ההתנהלות הטובה והנכונה ביותר. הנושא של משפט צבאי הוא אחד מהנושאים המשפטיים שעורכי דין מתמחים בהם ומציעים בהם שירותים ולכן חשוב לוודא שפונים אל עורך דין צבאי בעל ניסיון רב ככל האפשר וכמובן כזה שיש לא מעט המלצות עליו ועל הליווי המקצועי שלו.

איך בוחרים עורך דין צבאי מומלץ?

מה שחשוב כאשר צריך לבחור עורך דין צבאי מומלץ זה כאמור ההמלצות שיש עליו והוותק שלו בתחום. לניסיון יש חשיבות גבוהה מאד בעיסוק כמו עריכת דין, שכן כל לקוח שעורך הדין מלווה וכל תיק שהוא מטפל בו מעניק לו ידע נוסף, שיטות פעולה חדשות ורעיונות יצירתיים שיכולים לסייע ללקוחות חדשים בבוא העת. חשוב לבחון לעומק את רמת הניסיון של עורך הדין בוחנים לשכור את שירותיו ואם יש במעגלים החברתיים הקרובים מי שיש לו ניסיון עם ליווי מקצועי של עורך דין צבאי כדאי לשאול אותו אודות עורך הדין שהוא הסתייע בו או לבקש ממנו כל תובנה בנוגע לחיפוש.

עם מערכת המשפט הצבאית לא מתמודדים לבד!

בין אם מדובר בחייל או קצין שנמצאים במהלך השירות הצבאי שלהם ובין אם מדובר באזרח שמוצא את עצמו בעניין משפטי שקשור למקרה שקרה במהלך השירות שלו – חשוב מאד לטפל בעניין בעזרת עורך דין צבאי מומלץ ולא לבד. מערכת המשפט של הצבא מורכבת, סבוכה ובמקרים רבים שונה מאד ממערכת המשפט האזרחית ולכן חשוב שיהיה לצדו של הלקוח עורך דין מנוסה שמכיר את חוקי הצבא ויידע לייעץ ולייצג את הלקוחות שלו בהתאם.

עו"ד אורן סבן הוא עו"ד צבאי מנוסה שיעמוד לרשותכם בכל עניין מול הצבא או משרד הביטחון בצורה מקצועית, דיסקרטית ומותאמת אישית לכל לקוח.

עורך דין צבא
קרדיט: קנבה

עורכי דין צבאיים

כאשר מדברים על עורכי דין צבאיים – מי שלא מכיר את מערכת המשפט הצבאית עלול לחשוב בטעות שמדובר בקצינים או משרתי צבא שעובדים כעורכי דין. בפועל מדובר בעורכי דין שיכולים להיות גם אזרחים אבל הם מתמחים במערכת המשפט הצבאית ויכולה להציע שירותי ייעוץ וייצוג גם בכל מה שקשור לעבירות שמבוצעות בצבא – עבירות סמים, עריקות או נפקדות, נושאים שקשורים לנכי צה"ל ועוד. מי שיש לו עניין מול הצבא או משרד הביטחון צריך למצוא עורך דין צבאי שיוכל ללוות אותו, לייצג אותו ולהסביר לו את המשמעות של המקרה המדובר. אין זה מומלץ להתנהל באופן עצמאי מול שלטונות הצבא.

מי יכול לעבוד בתור עורכי דין צבאיים?

כאמור, לא מדובר רק במשרתי צבא שעובדים כעורכי דין אלא באזרחים שלמדו משפטים ובחרו להתמחות במערכת המשפט הצבאית על מנת להציע שירותים גם למי שמשרת כעת בצבא ונאשם בעבירה או מי שצריך לנהל חקירה או בדיקה בנוגע למקרה שקרה במהלך השירות הצבאי שלו. מבין עורכי דין צבאיים שפועלים בארץ צריך לבחור את זה שיש לו את הניסיון הרב ביותר בנושא שקשור למקרה שעל הפרק על מנת להיום בטוחים שמקבלים שירותים לא פחות ממעולה, מקצועי וכמובן מותאם אישית לכל לקוח ולקוח שפונה אל עורך הדין. מערכת המשפט הצבאית סבוכה ולא כל אחד יודע או יכול להבין אותה.

החשיבות של פנייה אל עורך דין צבאי

גם מי ששירת או משרת כמה וכמה שנים בצבא לא יכול להכיר לעומק את מערכת המשפט הצבאית ולכן יש חשיבות לשכירת השירותים של עורכי דין צבאיים בכל מקרה שבו צריך לפעול מול הצבא או משרד הביטחון. עורכי הדין יכירו את נבכי המערכת, את החוקים והתקנות ויוכלו להפעיל שיקול דעת בהתוויית האסטרטגיה הנכונה לפעולה עבור כל מקרה ועבור כל לקוח שפונה אליהם. זה מה שיבטיח שירות מעולה ללקוח.

מחפשים עורך דין צבאי? עו"ד אורן סבן מחיפה עומד לשירותכם אם ניסיון רב שנים במגוון רחב של תיקים ומקרים מול הצבא.

עורכי דין צבאיים

עורך דין צבאי עריקות

עריקות בצבא היא עניין בעל חשיבות גבוהה מאד ולא מתייחסים בסלחנות לנושא זה. שלטונות הצבא ברורים מאד בכל מה שקשור לשירות צבאי תקין של כל מי שאמור לשרת ולא קיבל פטור בצורה מקובלת ומסודרת ולכן הם נוקטים ביד קשה כלפי מי שבוחר בעריקות ולא מתייצב לשירות. כאשר העריק נתפס הוא עלול לעמוד למשפט צבאי ויש כאן סכנה ממשית לאות קלון שילך איתו למשך הרבה שנים. מכאן החשיבות של מציאת עורך דין צבאי עריקות שייצג את העריק המדובר ויסייע לו למצוא את הדרך הטובה ביותר להתנהל מול מערכת המשפט הצבאית הלא סלחנית.

איך יכול לסייע עורך דין צבאי עריקות?

למרות שעריקות נחשבת למעשה חמור במיוחד שכן ההתייחסות אליה היא כאל מעשה שמבוצע ביודעין ומתוך תכנון וידיעה תחילה, עורך דין צבאי עריקות יכול לסייע במציאת הסבר מניח את הדעת שגם אם לא יעלים לחלוטין את עצם ביצוע העבירה יוכל לכל הפחות להקל על המשמעויות וההשלכות מבחינת אותו חייל שערק. מכאן שחשוב מאד שהוא יהיה מיוצג על ידי עורך דין מנוסה ומקצועי שמכיר את מערכת המשפט הצבאית ויידע להתאים לו את דרך הטיפול האישית והפנייה אל הערכאות המשפטיות המחמירות. לעורך דין צבאי יהיה ניסיון רב ועשיר בפתרון מצבים שכאלה ואפשר לסמוך עליו שיידע איך להתנהל בכל מקרה שיגיע אליו.

החשיבות של פנייה אל עורך דין מנוסה

כאמור – עריקות היא עניין רציני שיש לו השלכות משמעויות לא רק על המשך השירות הצבאי של העריק אלא גם על המשך חייו. הוא עלול למצוא את עצמו עם אות קלון שימשיך לרדוף אותו ולכן חשוב מאד לפנות כמה שיותר מהר אל עורך דין צבאי עריקות שיידע איך לסייע לו באופן אישי על פי הנתונים האישיים שלו ולאחר שישמע בעצמו את הסיבות לעריקות ואת הנסיבות אשר גרמו לעריק לנהוג כך.

עו"ד אורן סבן הוא עו"ד צבאי בעל ניסיון רב בייצוג חיילים גם במקרים של עריקות ומתאים לכל לקוח את דרך ההתנהלות המתאימה למקרה שלו.

השאירו פרטים כאן למטה ואחזור אליכם בהקדם

עוד בנושא

עורך דין צבאי מומלץ

מי שנמצא במהלך השירות הצבאי שלו יודע שהוא לא חף מעבירות שהוא עלול לבצע, בין אם ביודעין ובין אם לא. מי שעומד בפני הליך משפטי

קרא עוד »

עורך דין חיפה

מי שמתגורר בחיפה, הקריות והסביבה ירצה למצוא באזור המגורים שלו את כל אנשי המקצוע ונותני השירותים שהוא צריך לאורך הזמן במהלך השגרה היומיומית הרגילה שלו.

קרא עוד »
עו"ד פלילי בחיפה

עו"ד פלילי בחיפה

חיפה היא אחת הערים הגדולות בישראל והיא בעצם מהווה מטרופולין ענקי שכולל לא מעט ישובים נוספים סביבה. ככזאת אפשר למצוא את כל נותני השירותים ואנשי

קרא עוד »